Hakkımızda

2013 Ocak ayında kurulan firmamız, evlilik telaşı içindeki çiftlere, evlilik hazırlıkları sürecinde ihtiyaçları olan tüm ürünleri tek bir mağaza üzerinden satın almalarına imkan sağlamak amacıyla kuruldu. 6000’e yakın ürün çeşidiyle Türkiye’nin en büyük evlilik hazırlıkları online satış mağazası olan www.gelincealisveris.com , yeni tasarımlarıyla trendler yaratarak ürün çeşitliliğini sürekli artırmaya devam etmektedir.

www.gelincealisveris.com , İsis Sanal Mağazacılık ve E-ticaret Ticari ünvanıyla İstanbul Ticaret Odasına kayıtlı resmi bir firmadır.
Firmamız İSİS adını, Mısır mitolojisindeki Aşk Tanrıçasından almıştır.
Mısır tarihinin en büyük tanrıçası olan İsis’in en belirgin özellikleri verici olması, sorumluluk taşıması ve vazifesine bağlı olmasıdır.
Tıpkı İSİS gibi ilk günden itibaren işimizi aşkla, heyecanla ve aynı sorumluluk bilinciyle yapıyoruz. 

Kredi kartı, Havale/Eft, Posta Çeki, Kapıda Ödeme, Paypal ve Western Union ödeme şekilleriyle müşterilerimize ödeme kolaylıkları sunuyor, %100 güvenli alışveriş ortamı ve iade/değişim olanaklarımızla müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutuyoruz. Ayrıca websitemizdeki ürünleri yakından görmek isteyenler için, İstanbul Eminönü’ndeki mağazamızda hizmet vermekteyiz. Tüm Türkiye ve tüm Dünya Ülkelerinden gelen siparişleri göndererek, evlenecek çiftlerin ihtiyacı olan ürünlerin ulaşmasını sağlıyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.