Müşteri Hizmetleri

 

Müşteri Hizmetleri sayfamıza hoşgeldiniz.

Alış verişinizin her aşamasında, kendinizi güvende hissedebilmeniz için en çok merak edilen konuları ve sıkça sorulan soruları size yardımcı olabilmek amacıyla aşağıda listeledik.

Farklı sorularınız için, iletişim formunu kullanabilirsiniz...

 • Satın aldığım ürünü kaç gün içinde koşulsuz iade edebilirim?

  www.gelincealiaveris.com'dan satın aldığınız bir ürünü 14 gün içinde mazeret göstermeden ve iade kargo ücreti ödemeden koşulsuz iade edebilirsiniz. 

  Kişiye özel hazırlanan ürünlerin iadesi yoktur.

  Gelin tacı, fotoğraf çekimi için aksesuarlar (şemsiye, baston, gözlük vb aksesuarlar), eldiven, şapka, tef, darbuka gibi tek kullanımlık ürünlerin iadesi kargo teslim alındığı gün  veya en geç ertesi gün yapılmalıdır. Aksi taktirde ürün iadesi yapılmaz.

  İç Giyim ürünlerinde ve Bindallılarda iade yoktur, beden değişimi yapılır.

 • İade/ Değişim yapılmayan ürünler hangileridir?

  Müşteri kullanımından kaynaklı hatalı ürün veya kullanılmış ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Kişiye özel olarak hazırlanmış ürünlerde, isim etiketli kişiye özel ürünlerde, tek kullanımlık ürünlerde iade ve değişim yapılmaz.  İadeler mutlak ürün orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, bozulmuş yada eksilmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak şekilde olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  Gelin tacı, fotoğraf çekimi için aksesuarlar (şemsiye, baston, gözlük vb aksesuarlar), eldiven, şapka, tef, darbuka gibi tek kullanımlık ürünlerin iadesi kargo teslim alındığı gün veya en geç ertesi gün yapılmalıdır. Aksi taktirde ürün iadesi yapılmaz. 

  İç Giyim ürünlerde ve Bindallılarda iade yoktur, beden değişimi yapılır.

  Üretim aşaması tamamlanmış ve kargo aşamasına gelmiş ürünlerde sipariş iptali durumunda, malzeme zaiyatı olarak ürün toplam bedelinin 10'luk bölümü kesilerek para iadesi yapılır.

 • Satın aldığım ürünü iade etmek istiyorum, ne yapmalıyım?

  Sipariş numarası veya sipariş verirken girilen isim belirterek info@gelincealisveris.com'a iade sebebini mail atınız.

  VEYA 0532 258 07 58 nolu telefonu arayarak bilgi veriniz. (Telefon Mesai saatleri içinde açıktır: 09:00-18.00)

  İade etmek istediğiniz ürün henüz teslim edilmediyse, hemen info@gelincealisveris.com mail atın veya 0532 258 07 58'i arayarak bilgi verin. Ürün henüz kargoya verilmediyse, iade işleminiz hemen gerçekleşecektir.

 • İade ettiğim ürünün parasını ne zaman geri alırım?

  Ürünü iade ettikten sonra mutlaka kargo takip numarasını alınız. Ürün bize teslim edildikten sonra, ödeme şeklinize göre banka hesabınıza veya kredi kartınıza para iadesi yapılır.

 • Ürünü iade ederken kargo ücreti ödeyecek miyim?

  Satın aldığınız ürünü anlaşmalı kargo firmamız ile geri göndermeniz durumunda kargo ücreti ödemezsiniz. Göndermeden önce üye sayfanızdaki iade formunu doldurup, onayı beklemeniz gerekmektedir.

İletişim Formu

Lütfen iletişim bilgilerinizin doğru olmasına özen gösteriniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.